Nabídka prostor v Paláci Koruna

LOKALITA

Palác Koruna se nachází na prestižní adrese v centru metropole, na tzv. ‘Zlatém kříži’, na rohu Václavského náměstí a ulice Na  Příkopě. Poloha budovy je zárukou výborného spojení jak městkou hromadnou dopravou, tak pěšky. Vestibul stanice Metra Můstek (trasa A a B) se nachází přímo v budově, stanice metra trasy C = Muzeum a zastávky tramvají ve Vodičkově ulici nebo Národní třídě jsou vzdáleny několik minut chůze. 

Svým umístěním nabízí budova  nejlepší a nejznámější obchodní adresu v české metropoli - Václavské nám. 1.

POPIS OBJEKTU

Budova byla postavena v roce 1914 a patří mezi významné kulturní památky. V roce 1996 byl objekt rekonstruován a dnes splňuje všechny požadavky na moderní kancelářské prostory. Palác Koruna nabízí svým uživatelům mimo jiné i několik restaurací, kaváren a obchodů na svém přízemí. Administrativní část budovy disponuje samostatným vchodem přes representativní recepci s 24-hodinovou ostrahou. Parkování je možné v přilehlých lokalitách.


AKTUÁLNÍ NABÍDKA PROSTOR K PRONÁJMU:

Kancelářské prostory: 

Pronájem kanceláře v 1. patře o výměře 52,43 m2. Více informací zde (PDF).

Pronájem kanceláře v 3. patře o výměře 57,44 m2. Více informací zde (PDF).

Uzavřené kanceláře k pronájmu ve 4. patře o celkové velikosti 236,45 m2. Dispozice kanceláří se může upravit dle přání klienta. Více informací zde (PDF).


Apartmány, hostel a restaurace: 

Koruna Palace Management a.s. nabízí k pronájmu plně vybavené a klimatizované apartmány hotelového typu (kategorie 4 hvězd), Hostel s kapacitou 166 lůžek nacházející se ve vnitrobloku 1.a 2. patra Paláce Koruna, vstup je možný ze schodiště „C“ a prostor restaurace v mezaninu, jejíž součástí je i recepce – stávající řešení bývalého provozovatele. Více informací zde (PDF).